23. mai 2024

4. karusell, 22. februar 2020

Mesterskap: 

Grovfelt: 1. Geir Atle Metveit, Imenes (5) 29/19, 2. Lars Kristian Solheim, Vegårshei (5) 29/15, 3. Terje Allum, Siljan (3) 27/11, 4. Espen Kirkesæther, Nøtterø (V55) 27/9, 5. Kai Egil Berntsen, Froland (5) 27/8

Hovedskyting: 

Klasse 2: 1. Inge Markus Gjestvang, Imenes 26/8, 2. Bernt Einar Moland, Drangedal 24/12, 3. Inge Storenes, Imenes 24/10, 4. Eilef Stalleland, Imenes 24/9, 5. Silje Metveit, Imenes 23/6, 6. Eivind Igland, Imenes 22/11, 7. Anne Liv Skjeggedal, Imenes 22/9, 8. Jan Andersen, Mykland 19/5, 9. Åsmund Knutson, Imenes 18/4, 10. Maria Krohn, Klepp 15/3, 11. Jacob Andre Torgersen, Ugland 2/1

Klasse 3: 1. Terje Allum, Siljan 27/11, 2. Lars Skår, Time 22/7

Klasse 4: 1. Lars Johan Skjeggedal, Mykland 26/17, 2. Kåre Storenes, Imenes 26/9, 3. Bjørn Bjellerås, Imenes 25/12, 4. Thor-Olav Lauvrak, Froland 25/9, 5. Helena Metveit, Imenes 24/13, 6. John Karsten Øglænd, Time 23/12, 7. Thomas Munch-Olsen, Vegårshei 23/7, 8. Ørjan Metveit, Imenes 22/15, 9. Bjørn Tore Beisland, Imenes 19/7

Klasse 5: 1. Geir Atle Metveit, Imenes 29/19, 2. Lars Kristian Solheim, Vegårshei 29/15, 3. Kai Egil Berntsen, Froland 27/8, 4. Runar Tveito, Lunde 26/13, 5. Jan Kåre Moland, Drangedal 26/11, 6. Kjetil jr. Igland, Imenes 24/10, 7. Anders Edvin Gusdal, Imenes 18/6, 8. Kjell Strand Hovland, Klepp 4/1

Klasse V55: 1. Espen Kirkesæther, Nøtterø 27/9, 2. Georg Gulbrandsen, Dølemo 26/17, 3. Anders Metveit, Imenes 24/13, 4. Arild Håkedal, Dølemo 21/11, 5. Thor Vigre, Imenes 21/8, 6. Dag Kåre Salvesen, Imenes 21/8, 7. Håvard Forsdal, Rise og Løddesøl 19/6, 8. Kåre Haugvaldstad, Gjesdal 16/4, 9. Ole Nikolai Rydningen, Rise og Løddesøl 14/5

Klasse AG3: 1. Alf Stensli, Hv-08 Agder og Rogaland 12/5

Klasse JEG: 1. Alf Stensli, Kristiansand 25/9, 2. Lennart Lauve, Vegårshei 17/10

Klasse HK416: 1. Magne Ingolf Madsen, Hv-08 Agder og Rogaland 13/4, 2. Knut Martin Solvik, Hv-08 Agder og Rogaland 10/0

Klasse NU: 1. Prince Solevåg, Vegårshei 22/6, 2. Torjus N. Vegerstøl, Vegårshei 20/4

Klasse R: 1. Anne Bisschop, Tørdal 26/3, 2. Trym Vegerstøl, Vegårshei 23/5, 3. Teodor Rosland, Tørdal 21/7, 4. Simen Nygård, Mykland 19/10

Klasse ER: 1. Hedda Lohne Tveit, Tørdal 30/24, 2. Sander Emil Ånonsen, Froland 30/17, 3. Elias Furunes, Drangedal 29/18, 4. Sunniva Tveitan, Drangedal 29/17, 5. Vemund Bjørnstad Glidje, Vegårshei 27/9, 6. Sandra Gjermones Skarmyr, Dølemo 26/15, 7. Eivind Skjeggedal, Mykland 25/8, 8. Julie Tørnes Kleiv, Tørdal 23/9, 9. Jonas Skajå Olimstad, Froland 22/8

Klasse J: 1. Kristian Storenes, Imenes 30/25, 2. Vegard Knutson, Imenes 30/23, 3. Vegard Haugaas, Froland 28/9, 4. Mathias Olsen, Froland 27/12, 5. Malin Lauvrak, Dølemo 25/19

Klasse NV: 1. Sten Folkman, Imenes 26/15

Klasse V65: 1. Sven Idland, Sem 30/20, 2. Nils Haugaas, Froland 30/18, 3. Arnfinn Pedersen, Froland 29/22, 4. Helge Rosland, Tørdal 24/11, 5. Hallgeir Igland, Imenes 24/4

Klasse V73: 1. Magne Rike, Froland 30/25, 2. Willy Krafft, Løveid 30/22, 3. Bjørn Bakken, Siljan 30/19, 4. Aslak Lonebu, Imenes 30/18, 5. Johan Sandland, Imenes 30/17, 5. Tore Allum, Siljan 30/17, 7. Åge Tvermyr, Froland 30/15, 8. Olav Anders Olstad, Dølemo 28/19, 9. Paul Mjaaland, Mykland 26/7, 10. Ole Hægestøyl, Dølemo 25/15, 11. Paul Notto Mikkelsen, Imenes 24/13, 12. Dagfinn Olsen, Froland 23/11, 13. Steffen Mjaaland, Mykland 22/5, 14. Olav Skarmyr, Dølemo 21/4